خط مشی گذاری عمومی

گرایش سیاست گذاری شهری( ویژه ی کاندیداتوری شورای شهر)

در چند دهه اخیر سیاستگذاری شهری به عنوان موضوع مهم علمی در کلان شهر های دنیا مطرح شده و بخش وسیعی از مطالعات شهری را به خود اختصاص داده است.
در ایران نیز با توجه به تجربه کسب شده از نتایج سیاستگذاری های شهری در شوراهای شهر و بازتاب آن در زندگی مردم و وجود معضلاتی همچون ترافیک، آلودگی هوا ،حمل و نقل عمومی، سیل و...... اهمیت این شورا به عنوان یک نهاد تصمیم گیرنده و نظارتی را بیش از پیش روشن نموده است. با توجه به اهمیت وظایف شوراهای شهر و ارتباط مستقیم سیاست های اخذ شده بر زندگی مردم، آموزش و توانمند سازی اعضای شورا همواره یکی از دغدغه های اندیشکده ها و موسسات توسعه منابع انسانی بوده است، در این راستا مدرسه ی حکمرانی اسما با بررسی نیاز های آموزشی مرتبط با این حوزه دوره ی سیاستگذاری شهری را جهت ارتقاء کاندیداها و اعضای محترم شورا ها طراحی نموده است

نحوه ی ثبت نام :ارسال عدد 5 به 09203547814

معرفی دوره:

دروه ی سایت گذاری شهری با رویکری آموزشی و مهارتی برای کسب دانش و مهارت بیشتر علاقه مندان به حوزه­ خط مشی گذاری شهری، دانشجویان حوزه مدیریت شهری و به ویژه افرادی که قصد شرکت در انتخابات شورای شهر دارند طراحی شده است. این دوره با هدف ارتقای سطح کیفی عملکرد کاندیداتورها و کسب علم در کنار تجربه و تربیت سرمایه انسانی برای آینده ای بهتر برگزار میشود. این دوره با حضور اساتید مجرب و متخصص در حوزه ی سیاستگذاری شهری طراحی گردیده است  پنجمین کد از دوره عالی خط مشی گذاری عمومی می باشد که مدرسه ی حکمرانی اسما مبدع و مبتکر آن در کشور است.

فرایند برگزاری این دوره
سرفصل های این دوره

تماس با ما

نشانی: خیابان کریم خان- خیابان ایرانشهر شمالی- خیابان شهید ملکیان-شماره ۲۴

info@mppa.ir

09203547814

02188328610

خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را واردنمایید.

حق کپی رایت محفوظ

Search