دوره عالی خط مشی گذاری عمومی

با گرایش نظارت و ارزیابی سیاست های کلان

یکی از چالش های حیاتی در عرصه ی سیاستگذاری بحث نظارت و ارزیابی است که در سه مرحله ی قبل، حین و پس  از اجرای خط مشی ها به منظور بررسی نتایج، اثرات و پیامد های حاصل از پیاده سازی خط مشی ها صورت میگیرد. در این میان میزان کارایی و اثر بخشی سیاست ها در پاسخگویی به  نیاز های جامعه و رفع مسائل عمومی در سطح کلان ملی، ارتباط مستقیمی با نوع ابزارها و چگونگی استفاده از روش­های موجود در فرایند نظارت، کنترل و ارزیابی دارد.
 در برهه ی حساس کنونی اهمیت و ضرورت تربیت کادر متخصص و متبهر در زمینه ی  نظارت و ارزیابی سیاست های عمومی با هدف تکمیل فرایند مدیریت و خط مشی گذاری عمومی بیش از پیش نمایان است. بدین سبب ما در اندیشکده­ سیاست پژوهی منابع انسانی (اسما) بر آن شدیم تا با ارائه ی آموزش های کاربردی و مطابق با نیاز های روز فضای سیاستگذاری کشور، گامی موثر در راستای افزایش سطح دانش و مهارت  فعالان و علاقه مندان این حوزه برداریم.

روند ثبت نام: ارسال عدد 4 به شماره ی 09203547814

معرفی دوره:

دوره نظارت و ارزیابی خط مشی های عمومی با رویکرد تربیت نیروی مجرب جهت نظارت و ارزیابی سیاست های کلان و مشخص کردن نقاط ضعف و قوت جهت اصلاح به عنوان یکی از گرایش های دوره ی عالی مدیریت خط مشی گذاری عمومی طراحی شده است.

با توجه به تقاضای گسترده جهت ثبت نام در دوره های mppa و اهمیت و ضرورت مبحث ارزیابی و نظارت، مدرسه ی حکمرانی اسما جهت برطرف کردن محدودیت های مکانی و زمانی، بستری برای بهره مندی هر چه بیشتر علاقه مندان فراهم نموده است تا با صرف هزینه ی کمتر از سطح آموزش کیفی برخوردار شوند.

 

مخاطبین دوره
سرفصل های این دوره
فرایند برگزاری:

تماس با ما

نشانی: خیابان کریم خان- خیابان ایرانشهر شمالی- خیابان شهید ملکیان-شماره ۲۴

info@mppa.ir

09203547814

02188328610

خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را واردنمایید.

حق کپی رایت محفوظ

Search