اسما

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

کارگاه مدیران جهادی انقلاب اسلامی با حضور دکتر محسن رضایی دبیر محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام

کارگاه مدیران جهادی انقلاب اسلامی با حضور دکتر محسن رضایی دبیر محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام

کارگاه مدیران جهادی انقلاب اسلامی با حضور دکتر محسن رضایی دبیر محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام  در مدرسه حکمرانی اسما برگزار شد.

به منظور ارتقاء اثر بخشی آموزش های ارائه شده در دوره های عالی مدیریت خط مشی گذاری عمومی که مهم ترین هدف آن تربیت و توانمند سازی افراد علاقه مند به حوزه خط مشی گذاری در سطوح حاکمیتی است ، کارگاه راهبردی مدیران جهادی انقلاب اسلامی ویژه دانشپذیران نوبت اول و دوم مدرسه حکمرانی اسما برگزار شد.

پس از انتقال تجربیات و بیان تبعات عدم وجود نگاه جهادی در سطوح مختلف مدیریتی کشور توسط دکتر محسن رضایی دانش پذیران دوره عالی مدیریت خط مشی گذاری عمومی در محیطی صمیمی به تحلیل مشکلات و موانع موجود  بر سر راه پیاده سازی الگوی مدیریت جهادی و الزامات تحقق این مفهوم در فضای حکمرانی کشور پرداختند. در ادامه با تشکیل کارگروه­هایی بررسی بیشتر در مورد راهکارهای برون رفت از چالش های موجود در کشور که ناشی از عدم وجود پارادایم مدیریت جهادی در مدیریت­های کلان می باشد به نشست دوم موکول شد. با توجه به تقاضای حاضرین جلسه مبنی برجمع بندی و ارائه یک چارچوب عملیاتی مبتنی بر الگوی مدیریت جهادی برای چالش ها و مشکلات مطرح شده و در پی موافقت دبیرمحترم مجمع تشخیص مصلحت نظام جلسه­ی دوم این نشست درآینده نزدیک برگزار خواهد شد.

برچسب:

اخبار مرتبط