تلفن: 021 8899 3175
تهران ،بلوار کشاورز، تقاطع خیابان وصال شیرازی، دانشکده حکمرانی دانشگاه تهران

آزمون جامع دوره حکمرانی محیط زیست اندیشکده اسما برگزار شد

آزمون جامع حکمرانی محیط زیست در روز پنج شنبه 20 بهمن ماه ساعت 14 در دانشکده حکمرانی دانشگاه تهران برگزار شد. دوره اول حکمرانی محیط زیست از شهریور ماه سال 1401 آغاز شد. دانشپذیران دوره حکمرانی بعد از طی دو ترم تحصیلی در این آزمون مورد ارزیابی قرار گرفتند. سوالات به صورت کتبی و تحلیلی توسط اساتید دوره حکمرانی محیط زیست طراحی شد و در اختیار دانشپذیران قرار گرفت. مدت زمان پاسخگویی به سوالات نیز 150 دقیقه در نظر گرفته شده بود. همچنین رخشاد حجازی مدیر گروه محیط زیست در طول آزمون از نزدیک فرآیند برگزاری را نظارت و همراهی کردند.

گفتنی است برگزاری آزمون جامع برای سایر دوره های آموزشی حکمرانی اندیشکده سیاست پژوهی منابع انسانی اسما از جمله حکمرانی اقتصادی، انرژی، علم و فناوری نیز اجرا خواهد شد.

لازم به ذکر است که اندیشکده اسما با همکاری دانشگاه تهران و مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری در حال برگزاری دوره های آزاد حکمرانی با عناوین اقتصادی، انرژی، محیط زیست، علم و فناوری، مسکن، بیمه، فضای مجازی و صنعتی در روزهای پنج شنبه و جمعه است. هر دوره شامل سه ترم مقدماتی، میانی و حرفه ای است و در پایان ترم اول و دوم (شامل دروس آموزشی است) یک آزمون تحت عنوان آزمون جامع برگزار می گردد. دانشپذیران بعد از قبولی در این آزمون موفق به ورود به ترم سوم و انجام پروژه سیاستی خود خواهند شد.

 

 فرم ارسال نظرات
Copyright 2023 Andishkadeh Asma. All rights reserved.
در خبرنامه پیامکی موسسه اسما عضو شوید تا:
در جریان دوره‌های جدید و تخفیفات دوره‌ها قرار گیرید.
فرصت‌های شغلی شبکه فارغ‌التحصیلان اسما برای شما ارسال شود.
از رویدادها و نشست‌های علمی موسسه اسما مطلع شوید.
هر زمان که بخواهید می‌توانید عضویت خود را لغو کنید.
نام
نام خانوادگی
تلفن
ایمیل
تاریخ تولد
اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.
از اینکه در خبرنامه پیامکی اندیشکده اسماء عضو شدید سپاسگزاریم.