تلفن: 021 8899 3175
تهران ،بلوار کشاورز، تقاطع خیابان وصال شیرازی، دانشکده حکمرانی دانشگاه تهران
حضور دانشپذیران دوره های حکمرانی اندیشکده اسما در سازمان مدیریت صنعتی

حضور دانشپذیران دوره های حکمرانی اندیشکده اسما در سازمان مدیریت صنعتی

کارگاه "تحول دیجیتال و انقلاب صنعتی چهارم و پنجم" با حضور دانشجویان دوره های آزاد حکمرانی دانشگاه تهران در روز دوشنبه یازدهم اردیبهشت ماه در محل سازمان مدیریت صنعتی برگزار گردید.

در ابتدای کارگاه دکتر مرتضایی، مدیر گروه انرژی اندیشکده اسما و همچنین رئیس کمیته انرژی مجمع تشخیص مصلحت نظام، ضمن خوشامدگویی به حضار و معرفی دوره های حکمرانی دانشگاه تهران، برخی از سوابق علمی و اجرایی سخنران، دکتر ابوالفضل کیانی بختیاری،  را به اختصار به اطلاع شرکت کنندگان رساند.

در ادامه دکتر ابوالفضل بختیاری کیانی، ریاست سازمان مدیریت صنعتی، در سه قسمت مختلف به ارائه مطالب پرداخت. در بخش اول، ضمن معرفی تحول دیجیتال، مهمترین ویژگی های‌ آن برشمرده شد تا تمایز آن نسبت به باور عامه از تحول دیجیتال روشن گردد. همچنین برخی مظاهر تحول دیجیتال در سازمان ها نیز برای شرکت کنندگان مطرح گردید. علاوه بر این جوامع اول تا پنجم و همچنین انقلاب های اول تا پنجم تبیین شد.

در بخش دوم ارائه، انقلاب چهارم و ویژگی های آن تشریح و مهمترین نمونه های آن در جهان معرفی گردید. برنامه کشورهای مختلف جهت توسعه صنعت چهارم و زمان آغاز هریک، از مهمترین مظاهر حکمرانی در مناطق مختلف، از دیگر نکات مورد اشاره بود. علاوه بر این چشم‌اندازهای فناوری‌های مختلف در جهان نیز ارائه گردید.

در بخش پایانی نیز، ضمن معرفی مفهوم مرسوم انقلاب پنجم و تجربه کشور ژاپن در ارائه صنعت پنجم به بحث و تبیین کلیات و مشخصات آن پرداخته شد.

این کارگاه در مدت زمان هفت ساعت به طول انجامید.فرم ارسال نظرات
Copyright 2023 Andishkadeh Asma. All rights reserved.
در خبرنامه پیامکی موسسه اسما عضو شوید تا:
در جریان دوره‌های جدید و تخفیفات دوره‌ها قرار گیرید.
فرصت‌های شغلی شبکه فارغ‌التحصیلان اسما برای شما ارسال شود.
از رویدادها و نشست‌های علمی موسسه اسما مطلع شوید.
هر زمان که بخواهید می‌توانید عضویت خود را لغو کنید.
نام
نام خانوادگی
تلفن
ایمیل
تاریخ تولد
اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.
از اینکه در خبرنامه پیامکی اندیشکده اسماء عضو شدید سپاسگزاریم.